Uwaga uczniowie oddziałów trzecich!

Zasady rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2018/2019 będą Wam przekazywane na bieżąco przez doradcę zawodowego i wychowawczynie.

Uwaga przyszli czwartoklasiści i siódmoklasiści, a przede wszystkim Ich Rodzice!

SZANOWNI PAŃSTWO I DRODZY UCZNIOWIE - na początku maja 2018r. pojawią się tutaj wszelkie informacje i materiały dotyczące rekrutacji do naszej szkoły.

Uwaga Rodzice przyszłych pierwszoklasistów!

SZANOWNI PAŃSTWO!

Poniżej zamieszczam wszelkie informacje dotyczące zapisów do oddziałów pierwszych na rok szkolny 2018/2019. Chciałabym również zaprosić Państwo do skorzystania z tzw. drzwi otwartych szkoły, które będą miały miejsce w każdą środę od 28 lutego do 28 marca 2018r. w godzinach od 16:00 do 18:00. Będziecie Państwo mogli wówczas zwiedzić szkołę i porozmawiać ze mną na każdy interesujący Was temat. A zatem - do zobaczenia!

Z poważaniem - Ilona Dziuba, dyrektor szkoły

I.    Obwód szkoły:

1. miasto Wieliczka – ulice: Armii Krajowej, A. Grottgera, B. Prusa, Batalionów Chłopskich, Bogucka, Braci B. i W. Kordulów, Brzozowa, Bukowa, Czarnochowska, Dębowa, Długa, G. Narutowicza, Graniczna, Grunwaldzka, Gwarków, H. Siemiradzkiego, J. Kochanowskiego, J. Kraszewskiego, Jagiellońska, Jodłowa, K. Brodzińskiego, Kazimierza Wielkiego, K. Gurgula, Klonowa, Krakowska Boczna, Księcia J. Poniatowskiego, Łąkowa, M. Konopnickiej, Mała, Marchewy, Marszałka Józefa Piłsudskiego (za wyjątkiem bloków 97 i 99), Na Stoku, Niecała, Niepołomska, Orzechowa, Osiedlowa, P. Skargi, Pasternik, Piękna, Politechniczna, Poprzeczna, Prasołów, Przesmyk, Reformacka, Skarbnika, Spadowa, Spokojna, Szkolna, Świerkowa, T. Korpala, T. Rejtana, Topolowa, Urocza, Warzycka, Widok, Wierzbowa, Willowa, Winnicka, Wygoda, Za Torem, Zajazdowa, Zakole, Zaułek, Zbożowa, Zielna, Źródlana;
  2. wieś: Czarnochowice.

II.    Informacja dla rodziców dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły:
   Zapisy do oddziału pierwszego na rok szkolny 2018/ 2019 odbywać się będą w dniach od 12 marca do 3 kwietnia 2018r. Zgłoszenia dotyczące przyjęcia dziecka będzie można składać w sekretariacie szkoły w godzinach od 7:30 do 15:30. Formularz zgłoszenia można pobrać ze strony internetowej szkoły lub w sekretariacie  szkoły.

III.    Informacja  dla rodziców dzieci zamieszkałych poza obwodem szkoły:
   Zapisy do oddziału pierwszego na rok szkolny 2018/ 2019 odbywać się będą w dniach od 12 marca do 4 kwietnia 2018r. Wnioski dotyczące przyjęcia dziecka będzie można składać w sekretariacie szkoły w godzinach od 7:30 do 15:30. Formularz wniosku można pobrać ze strony internetowej szkoły lub w sekretariacie szkoły.

Załączniki: