W roku szkolnym 2016/17 uczniowie naszego gimnazjum jak zwykle uczestniczyli w bardzo wielu zawodach sportowych na różnych szczeblach organizacyjnych. Ich trud został nagrodzony wielkim wyróżnieniem. Otóż zajęliśmy pierwsze miejsce w gminie. I nie tylko byliśmy pierwsi w zmaganiach gminnych... Byliśmy najlepsi również w rywalizacji powiatowej. I nie tylko byliśmy pierwsi w zmaganiach powiatowych... Po raz trzeci w historii zajęliśmy 1 miejsce w województwie wyprzedzając nawet szkoły sportowe... WOW!

I  KTO, I KTO TO POTRAFI - TYLKO  MY !

Zdjęcie powyżej przedstawia moment przekazania szkole lauru w powiatowych zmaganiach (skład naszej delegacji od lewej: Adrianna Słowiak - 3c, Julia Stępska - 3g, Ilona Dziuba - dyrektor, Paweł Zakolski - nauczyciel wychowania fizycznego).

Zdjęcie powyżej przedstawia moment przekazania nagrody wyróżnionym w całym powiecie nauczycielom wychowania fizycznego. Wśród Nich nasz nauczyciel Pan Paweł Zakolski  (centralne miejsce wśród wyróżnionych, trzyma w dłoniach puchar).

Takie wyróżnienie jest wynikiem ciężkiej pracy, poświęcenia i zaangażowania wielu uczniów i nauczycieli. Byliście niezwykli! Wszystkim dziękuję i gratuluję!

Ilona Dziuba